Zapraszam Panów na dyskretne spotkanie 100zł

image
Dodane Lip 26, 2017 Lokalizacja zielona góra Odsłon 1073
Opis:

Proszę, przeczytaj zanim zadzwonisz.

Prawdziwa i przemiła dziewczyna dla Panów, którzy pragną bliskości i ciepła drugiej osoby; niewymuszonej erotyki i dyskretnej intymności; swobodnej rozmowy lub milczenia bez zażenowania; randki zakończonej namiętnym seksem lub bez; naturalności i braku schematów zachowania.
Podstawą znajomości ze mną jest obopólna dyskrecja i kultura. Nie wydzwaniam i nie wypisuje smsów do swoich kochanków, więc nie ma powodu zastrzegać numeru telefonu (takie będą ignorowane).

Moja oferta jest bardzo szeroka a mianowicie:pieszczoty ciała, wzajemne pocałunki (również namiętne), rozmowa na różne tematy (posłucham także Ciebie), delikatna laseczka bez gumeczki, minetka, pozycja 69, wielokrotność uniesień, klasyka w różnych pozycjach zawsze w prezerwatywie, współna kąpiel, czułość i delikatność, pończoszki i szpileczki, masażyk plecków i karku, fetysz pończoch/rajstop/stóp.
Jestem zadbana, elegancka, nastrojowa. Kawka, herbatka, cukiereczek.

Jestem lekko uległa lecz analny w moją stronę nie jest możliwy. Nie palę papierosów, tudzież innych wynalazków. Nie obsługuję wieczorów kawalerskich, nie spotkam się z dwoma panami jednocześnie (zapraszam osobno).

Możemy się kochać, rozmawiać, uwodzić i.znów kochać;) Wszystko zależy od tego na co będziemy mieli ochotę:)
Zdjęcia są na pewno moje=autentyczne.

Zapraszam kulturalnych mężczyzn dbających o swoją higienę osobistą.

GODZINA SPOTKANIA ZE MNA TO 150 ZL

Tagi
Józefa Ignacego Kraszewskiego 3, Zielona Góra, Polska, LUBUSKIE

DO AUTORA

Capcha. Proszę wpisać wynik z równania 0+8=?

Proponuj.pl - Darmowe ogłoszenia. Łatwo dodaj bezpłatne ogłoszenia.

@ All Copyrights Reseverd 2017 - SDS