Mydełka personalizowane. Chrzest, I Komunia Święta, Babyshower. 4zł

imageimageimageimageimageimage
ul.Marianki6, 05-530 Góra Kalwaria 661831472
Dodane Kwi 20, 2018 Lokalizacja 05-530 Góra Kalwaria Odsłon 385
Opis:

Pragniesz niebanalnego, praktycznego, personalizowanego pomysłu na prezent dla gości weselnych, podziękowanie dla dziadków, rodziców z okazji Chrztu, I Komunii Świętej, Wieczoru Panieńskiego itp.
Pragniesz aby goście przez dłuższy czas wspominali tę uroczystkości, a prezent był tak ładny, że nie będą chcieli go zużyć od razu i dzięki temu pozostał z nimi na dłużej?
Prezentujemy nasze mydełka naturalne, glicerynowe robione przez nas ręcznie w rodzinnej manufakturze. Wykonujemy mydełka całkowicie personalizowane: ze zdjęciem, sentencją, podziękowaniem, grafiką (możliwości jest wiele).
Dodatkowo mydełka są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz zapachowej, tak aby wkomponowały się w tę szczególnie wyjątkową uroczystość.
Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji mydełek oraz motywów jakie możemy wykonać (jeśli macie własny pomysł na motyw na mydełku chętnie podejmiemy się Waszego wyzwania :)) oraz koszy prezentowych idealnych jako prezent dla gości, dziadków, rodziców lub rodziców chrzestnych czy świadków w ramach wdzięczności i podziękowania 🙂
Serdecznie zapraszamy: https://www.facebook.com/naturauanny/
Ceny mydełek od 2,50zł/szt brutto do 6zł/szt brutto (od min.20szt).

Tagi
Marianki 6A, 05-530 Góra Kalwaria, Polska, mazowieckie

DO AUTORA

Capcha. Proszę wpisać wynik z równania 3+3=?

Proponuj.pl - Darmowe ogłoszenia. Łatwo dodaj bezpłatne ogłoszenia.

@ All Copyrights Reseverd 2017 - SDS