Fotowoltaika 9kw 28 350zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd 00zł

image
Dodane Sie 28, 2020 Lokalizacja rybnik Odsłon 41
Opis:

Oferta dotyczy kompleksowej usługi montażu, wraz z podłączeniem uruchomieniem i zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej o mocy 9kwp na dowlonym dachu . Nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat. W cene wchodzi:
– dostawa paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych w technologi cietych płytek z czarną rama min moc 340W gwarancja 12 letnia
– dostawa falownika Sofar Solar 3 fazowego
– okablowanie solarne 4 lub 6mm2 w zależności od mocy systemu
– komplet zabezpieczeń zarówno po stronie DC jak i AC w tym zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, zabezpieczenie zwarciowe, rozłącznik trójpolowy strony AC, przeciwprzepięciowe strony AC
– kompletna konstrukcja montazowa z czarnymi matowymi klemami
– okablowanie LGY, szpile uziemiające, komplet uziemienia, korytka kablowe, konektory
– kompletny montaż przez uprawnione osoby
– schemat jednokreskowy do zgłoszenia
– wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej

Sami dystrybujemy i montujemy, kupujemy bezpośrednio od producentów od których mamy oficjalna autoryzację. Zaopatrujemy równiez instalatorów. Działamy na terenie Śląska, Małopolski, Łodzkiego, Dolnoślaskiego. Dalsze realizacje mozliwe po konsultacji. W brazny działamy od 2011 r głównie na projektach komercyjnych. Nasze referencje tylko za rok 2019 to ok 30MW zainstalowanych systemów. Podejmujemy sie również duzych systemów. Najwieksza instalacja jaka samodzielnie wykonalismy miała moc 10MW.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane instalacją. Wystawiamy faktury VAT 8%, mozliwośc skorzystania z dofinansowania „Mój prąd” oraz odliczenia od podatku. Wszystkie użyte przez nas komponenty są nowe.

Patryk Seget PS Trade
ul. Modelarska 3
40-142 Katowice
tel: +48-792-088-132
www.pstrade.pl

Tagi
rybnik

DO AUTORA

Capcha. Proszę wpisać wynik z równania 1+3=?

Proponuj.pl - Darmowe ogłoszenia. Łatwo dodaj bezpłatne ogłoszenia.

@ All Copyrights Reseverd 2017 - SDS