Domek letniskowy ze stawem dla 9 osób – Bieszczady 250zł

Dodane Lip 22, 2017 Lokalizacja Bieszczady Odsłon 358
Opis:

Wynajmę domek letniskowy ze stawem w miejscowości Dobra dla dziewięciu osób jedyne 230 zł.
Dla przybyłych gości w cenie wynajmu oferujemy rowery górskie, wiatrówkę, wędki, piłkę do siatkówki i do piłki nożnej, rakiety do badmintona oraz plac zabaw dla dzieci ( piaskownica z zabawkami , ślizgawka, huśtawki, trampolina, domek ). Ponadto w cenie woda i drzewo na ognisko.
Klient uiszcza opłatę za zużytą energię elektryczną podczas swojego pobytu.
W domku znajduje się obszerny salon z dwoma sofami dwuosobowymi, kuchnia z jadalnią, łazienka z ubikacją i prysznicem. Na poddaszu część sypialna dla pięciu osób. Domek wyposażony jest w płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik elektryczny, mini wieżę i dwa telewizory.W chłodne dni można zagrzać się przy kominku. Przed wejściem do domku jest spory zadaszony taras na którym znajdują się trzy ławy ze stołem.
Na działce ustawione są bramki do gry w piłkę nożną wyposażone w siatkę. Rozciągnąć można linie do gry w siatkówkę lub badmintona. Słupki do gry są wyciągane a siatkę można założyć. Można postrzelać również z wiatrówki do przenośnego kulochwytu, przy czym należy zachować szczególną ostrożność. Ponadto na działce wybudowana jest spora wiata pod którą można zapalić ognisko. Pod wiatą jest palenisko oraz ławki i stoliki. Na działce jest też kominek przeznaczony do grillowania, czy też wędzenia . Na wodzie postawione jest molo o wymiarach 5×8 metra z którego można łowić ryby. W stawie występują różnego rodzaju gatunki ryb. Złapane zostały okazałe sztuki jak złoty medalista karaś brązowi medaliści – lin, karaś, okoń), oraz spore szczupaki i leszcze. Występują również raki, co świadczy o czystej wodzie w stawie. Niedaleko, bo około 200 metrów od posesji płynie rzeka San. Ten odcinek wody jest rzeką górską. W tym miejscu można natknąć się na niejednego wędkarza z różnych stron Polski. Wędkują różnymi metodami. Najbardziej preferowaną metodą w tym rejonie jest metoda muchowa. Niejeden wędkarz w tym rejonie pociągnął sporego lipienia, pstrąga, czy też głowacicę. Należy podkreślić, że około 35 km. od miejscowości Dobra w dniach 14-21 czerwca 2010r. były rozgrywane 30- te Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Muchowym na odcinkach rzeki San (Lesko, Postołów, Zwierzyń ), Jezioro Myczkowce, oraz rzece Solinka w których wystąpiło 29 reprezentacji ze wszystkich kontynentów świata min. Nowa Zelandia, Australia, Meksyk, RPA, czy też Japonia.
Aby do nas trafić wpisz w swojej nawigacji następujące dane:
system DMS (stopnie, minuty, sekundy) N: 49°38ˈ25.15ˈˈ E: 22°17ˈ17.43ˈˈ
system DM (stopnie, minuty) N: 49°38.419ˈ E: 22°17.291ˈ
system D (stopnie) N: 49.64032° E: 22.28818°
Więcej informacji na stronie internetowej www.domekdobra.bieszczady.pl

Agata Kopczak
Telefon: 697713145

Tagi
Bieszczady, Polska, Podkarpackie

DO AUTORA

Capcha. Proszę wpisać wynik z równania 0+6=?

Proponuj.pl - Darmowe ogłoszenia. Łatwo dodaj bezpłatne ogłoszenia.

@ All Copyrights Reseverd 2017 - SDS